Прем’єр Великобританії Девід Кемерон заявив, що навіть не буде виносити нові угоди на розгляд парламенту. Причина такої позиції Лондона - бажання захистити власний фінансовий сектор від додаткових заходів регулювання. Окрім цього, британці не хочуть поступатися власним економічним суверенітетом на користь Брюсселя.
Незважаючи на те, що консенсусу щодо нової союзної угоди досягнути не вдалося, члени ЄС все ж дійшли певних домовленостей.
Серед них - зниження дефіциту Єврозони з 3 до 0,5%. Також учасники саміту домовилися, що ЄЦБ буде керувати фондом фінансової стабільності зони євро. Його розмір вирішили обмежити 500 мільярдами євро.
Ще одне досягнення саміту в Брюсселі - підписання договору про вступ Хорватії до ЄС 1 липня 2013 р. Приєднання цієї балканської країни до “Євросім’ї” схвалили лідери усіх 27 країн ЄС. Свої підписи під історичним документом поставили Президент Хорватії Іво Йосипович та прем'єр-міністр країни Ядранка Косор.
Набагато менше, ніж хорватам, у Брюсселі пощастило сербам. Рішення про надання Сербії статусу кандидата у члени ЄС перенесено на березень 2012 року. Повідомляється, що проти Белграду виступив Берлін. Адже саме німецькі солдати постраждали в недавніх сутичках з сербським населенням Косово.