Як зазначають російські ЗМІ, про гучні вибухи над містом повідомили самі мешканці Керчі. За попередньою версією, що вже нікого не дивує, буцімто працює ППО.

Читайте також У Росії поскаржилися на "ракетну атаку" на авіабазу "Гвардійське" в Криму

Що відомо про вибухи в Керчі

У виданні зазначають, що вибухи почали лунати близько пів на першу ночі за місцевим часом (близько 23:30 за Києвом). Очевидці з різних районів кажуть, що чули від трьох до п'яти потужних "хлопків". Правда, наразі офіційної інформації про це немає.

Гуменюк заінтригувала новими ударами по Криму

1 березня російські загарбники в тимчасово окупованому Криму почувалися вкрай неспокійно. А все тому, що на півострові продовжила активно цвісти "бавовна".

Начальниця Об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони Півдня Наталія Гуменюк в ефірі 24 Каналу зауважила, що треба ще трішки зачекати. Вона наголосила, що тоді ми зможемо "зібрати букет".

Усе логічно – весна, сезон, "бавовна" квітне. Але ми тільки розпочали "формувати грядки", тому треба зачекати. Зможемо зібрати відповідний "букет",
– заінтригувала Гуменюк.

Речниця зауважила: щодо того, що відбувається в Криму, неодмінно буде офіційне повідомлення. Вона також нагадала, що навіть узимку ми влучали та підкидали російським загарбникам "квіточки бавовни". Тож навесні не скористатися відповідними можливостями – гріх.

Коротко про "бавовну" в Криму 1 березня

  • Про гучні звуки повідомляли мешканці великих міст. Зокрема, мовиться про Сімферополь, Севастополь, а також Євпаторію. Самі ж окупанти запевняли, що в багатьох регіонах буцімто працювала ППО. Ба більше, вони хизувалися, що начебто змогли збити 10 ракет, які летіли на півострів.
  • Тим часом ЗМІ повідомляли про щонайменше один приліт у Криму. Він стався по військовій базі в Гвардійському. Крім того, влучання зафіксували в Севастополі та Сакському районі.
  • Партизани "Атеш" також писали про ймовірний приліт по військовій базі у Гвардійському. Вони зазначали, що на цьому військовому об'єкті провели розвідку 23 лютого. Там вони виявили стоянку техніки. Мовиться про КамАЗи, артилерійські тягачі та установки "Мста-Б", які російські загарбники мали перекинути на Херсонський напрямок.