Про це Анна Курилова розповіла журналістам 26 травня. У жінки невдовзі закінчиться термін дозволу перебувати на території Білорусі, однак продовжити його вона не може, оскільки живе нелегально в подруги та не має грошей.

Зверніть увагу Через закриття авіасполучення з Білоруссю зріс попит на автобуси

Більше про ситуацію жінки

На лікування Анна поїхала ще 3 місяці тому. Наразі її вже виписали з лікарні. Однак реабілітація після операції ще не завершилася.

З жінкою зв'язалися представники українського посольства. Однак вони їй запропонували добратися на автомобілі або винайняти швидку власним коштом.

Але після операції у мене – порізаний живіт. Я можу перебувати в положенні сидячи не більше ніж 3 години. Після цього розійдуться шви та все закінчиться сумно. Я просто не переживу дорогу довжиною в майже 1 тисячу кілометрів. Та й грошей на оренду транспорту немає, адже це приблизно кілька тисяч доларів,
– розповіла Анна.

Через захворювання жінці залишилось жити приблизно 3 роки. Вона каже, що не хоче та не може витрачати час на перебування в чужій країні. Однак, якщо вона не продовжить лікування, у неї почнеться процес відторгнення печінки.

Водночас із цим у Білорусі їй лікуватись систематично – дорого. Також, за словами Анни, вдома на неї чекають 3 дітей із інвалідністю та старенька матір. Тому жінка нарікає, що досі не організували жоден евакуаційний авіарейс до України.

До теми Лукашенко звинуватив Львів і Київ, які нібито не хотіли прийняти "замінований" літак Ryanair

Чому в Білорусі немає авіасполучення