Про це повідомила прес-служба Міністерства оборони України.

Зазначимо, 3 травня у Балаклії на Харківщині знову чутно вибухи та загорівся склад з боєприпасами.

Пожежа та подальші вибухи боєприпасів у Балаклії сталися внаслідок загорання сухої трави. Там тривали роботи з очищення та розмінування залишків снарядів, які не розірвалися внаслідок минулорічної надзвичайної події. ЗМІ своєю чергою зазначають, що надзвичайна ситуація виникла через те, що один із пожежних танків наїхав на снаряд.

Читайте також: Пожежа у Балаклії: поліція заявила про відсутність постраждалих

Для ліквідації пожежі залучено 2 пожежні танки, інженерну машину розгородження, 8 пожежних автомобілів, літак Ан-32 та вертоліт Мі-8. Також додатково направлено ще 2 пожежні танки,
– мовиться у повідомленні Міноборони.

Там також зазначили, що на місці здійснюється повітряна розвідка за допомогою вертольота, а для оточення території залучено підрозділи Військової служби правопорядку у ЗСУ.

Також повідомляється, що для з’ясування обставин на місце події літаком скеровано оперативну групу Міноборони та Генштабу ЗСУ.

Нагадаємо, перша пожежа у Балаклії Харківської області на найбільшому в Україні складі боєприпасів спалахнула в ніч на 23 березня 2017 року. Тоді вибухали чимало боєприпасів. Розмінування міста тривало аж до 14 квітня. Було пошкоджено 265 будівель, а сума збитків від інциденту перевищила 200 мільйонів гривень.

В результаті детонації боєприпасів загинула жінка, ще троє людей постраждали.