У Чернівецькій області за три тижні до лікарів звернулись більше 30 тисяч осіб. Епідемічний поріг на Буковині перевищено на 50%. Найбільше хворіють школярі. Тож у самих Чернівцях та кількох районах області – школи закрили на карантин.

На Харківщині за тиждень захворіло майже 19 тисяч людей. Поріг захворюваності тут перевищений на 30%. На карантин закрили вже близько 2 десятків шкіл і понад 100 окремих класів. Заняття частково призупинили в семи районах області.

Читайте також: Як не заразитися, якщо у домі є хворий: поради доктора Комаровського

У Сумах зафіксували найбільший показник захворюваності дітей за останні 10 років. Лише за вихідні на лікарняні ліжка лягли 133 дитини. Аби вмістити усіх, – у місцевих дитячих лікарнях інші відділення перепрофілюють в інфекційні. Карантин у школах оголосили ще минулого тижня. Загалом в області понад 8 тисяч хворих. Зареєстровано два випадки смерті від грипу "А" – 52-річного чоловіка та 13-річного школяра.

Зростає кількість хворих на грип та ГРВІ і на Житомирщині. За останній тиждень до медиків там звернулось більше 6 тисяч жителів. Більшість пацієнтів – діти. Щоправда, про введення карантину в області наразі не йдеться.

Читайте також: Грип чи ГРВІ? Чітка інструкція, як відрізнити недугу