За словами Євгенії, вона збагнула, яку кількість людей образила своєю заявою. Дівчина наголосила, що хоче щиро вибачитися.

Зауважте "Женя відпочинок" та "Женя 911": що відомо про харків'янку, яка назвала парад вишиванок х**нею

Мені дуже неприємно, що я показала вам такі емоції. Я сповна поплатилася за свої дії. Мене звільнили з роботи. Я отримала велику дозу хейту,
– розповіла Євгенія.

Окрім того, вона пообіцяла, що така ситуація більше не повториться.

Євгенія вибачилася за свої слова: дивіться відео

Допис у мережі

У соцмережі дівчина написала, що не має нічого проти культурного спадку України. Водночас для "героїні" відео патріотизм начебто полягає в інших речах.

"Хочу сказати, що не виступаю за Росію і нічого проти України не маю, як і її культурного спадку", – наголосила Євгенія.

За словами Євгенії, любов до країни – "це не вишиванка та українська мова, це шанобливе ставлення до місця і міста, де ти живеш". Дівчина наголосила: "для мене патріотизм виражається в інших моментах, а не в мітингах і парадах".

Водночас Євгенія розповіла, що "не може сказати, що щось багато зробила для своєї країни у силу свого віку і можливостей". Водночас вона начебто повністю дотримується "законів нашої території й шанобливо ставиться до того місця, де народилася".

"Можливо, мої висловлювання були різкими через спонтанність ситуації, але вони не були спрямовані на те, щоб когось образити. Я вибачаюсь перед тими, кого це заділо", – розповіла дівчина.

Деталі скандалу

  • День вишиванки в Україні відзначали 20 травня. З нагоди свята у Харкові організували парад вишиванок.
  • Під час урочистостей до 2 дівчат підійшов блогер та запитав, як вони ставляться до параду вишиванок. Однією з опитуваних була Євгенія.
  • Вона заявила, що "це просто огидно, я просто добре знаю історію цієї країни, і знаю про те, що гасло "Слава Україні – Героям Слава" – нацистське гасло".
  • Також дівчина наголосила: учасники параду начебто "замість того, щоб піти працювати і якось відновлювати економіку країни, ходять і займаються х*йнею".

Харків'янка назвала учасників параду вишиванок бидло: дивіться відео