У підприємстві відреагували на цю інформацію. Там списали все на те, що їм начебто блокували роботи з ремонту газороздільних мереж якісь "псевдоактивісти".

Варто знати В Україні розпочинається опалювальний сезон 2021 – 2022: коли й де увімкнуть тепло

"Харківгаз" відреагував на рішення СБУ про відкриття справи

У коментарі українським журналістам АТ "Харківгаз" пояснило свою позицію щодо інформації, яка надійшла від Служби безпеки України. Там відкрили справу, вважаючи, що посадовці підприємства неправомірно позбавили газу ціле село перед початком опалювального сезону.

11 жовтня "Харківгаз" планував провести ремонтні роботи на газопроводі й газорегуляторному пункті в селі. Втім, невстановлені особи того дня заблокували роботу фахівців та спецтехніку компанії. Тому роботи призупинили, а населений пункт залишився без газу,
– заявили у "Харківгазі".

16 жовтня підприємство відновило ремонт, пуск газу мав розпочатися 17 жовтня. Але цього не сталося. Мовляв, "псевдоактивісти" знову заблокували транспорт "Харківгазу".

Ба більше, вони:

  • "Почали підбурювати споживачів не надавати доступ працівникам газової компанії до домоволодінь".
  • "Пошкодили автотранспорт компанії й намагалися зламати телефони її співробітників".

Та попри це у "Харківгазі" заявили, що того ж дня відновили газопостачання у село.

Відсутність газу у Благодатному: що відомо про скандал

  • У Харківській області кількадесят мешканців села Благодатне вийшли з акцією протесту – вони перекрили трасу. А все тому, що їхнє село відключили від газопостачання з 11 жовтня. Люди переконані, що газ перекрили, щоб вимагати у них додаткові гроші й укладення договорів.
  • СБУ 19 жовтня відкрила кримінальну справу для того, щоб з'ясувати всі обставини інциденту. Правоохоронці вважають, що посадовці "Харківгазу" дійсно могли вимагати додаткові гроші від споживачів, безпідставно прикриваючись президентом та керівництвом держави.