Слідчі вже зібрали матеріали про аварію, опитали свідків та вилучили записи з камер відеоспостереження. Неповнолітньому харків'янину Миколі вже повідомили про підозру.

До теми "Золота молодь": що відомо про неповнолітнього мажора, який спричнив ДТП у Харкові

З'явилися перші результати експертиз

Крім цього, правоохоронці встановили, що у крові обох водіїв-учасників аварії, не було алкоголю чи наркотиків. У справі призначили низку тривалих експертиз, аби встановити технічні моменти ДТП, зокрема – аби дізнатися, з якою швидкістю водій Infiniti рухався вулицями Харкова.

Поліція про вину підлітка

Водночас у поліції підтвердити, що аварія сталася саме з вини водія Infiniti. Мовляв, він грубо порушив правила дорожнього руху й не зупинився на червоний сигнал світлофора. Одразу після ДТП хлопця доставили до лікарні, але від госпіталізації той відмовився. Наразі він перебуває в ізоляторі тимчасового тримання й дає необхідні свідчення.

Кримінальні провадження у справі: що відомо

  • Харківські слідчі відкрили кримінальне провадження за статтею про порушення правил безпеки дорожнього руху. Винуватцю ДТП "світить" до 8 років у в'язниці з позбавленням права керувати транспортними засобами на термін до 3 років або без такого.
  • Ще одне провадження відкрили за статтею про випуск в експлуатацію технічно несправних транспортних засобів або інше порушення їх експлуатації. Це потрібно, аби з'ясувати обставини, за яких неповнолітній потрапив за кермо автомобіля.