Обидва водії та дружина таксиста померли на місці. Двоє 3-річних дітей вижили, але отримали серйозні травми.

До теми Віз дружину й дітей: озвучили деталі смертельної ДТП з таксі біля Харкова

Стан постраждалих в аварії

За словами заступниці Харківського міського голови Світлани Горбунової-Рубан, хлопчика та дівчинку з численними переломами і травмами відвезли до лікарні. У той же день медики провели операції.

Відомо, що хлопчику видалили селезінку та зашили печінку. Лікарям вдалося стабілізувати стан дітей, однак він залишається важким.

В осиротілих малюків залишилися дві бабусі, дідусь та тітка. Рідні чергують в лікарні біля дітей. Невдовзі вони планують оформити опіку над онуками.

Матеріальна допомога

У Харківській мерії заявили, що нададуть фінансову підтримку сім'ї, в якій загинули обоє батьків. Міські лікарі також пропонують свою професійну допомогу.

Як пояснила Світлана Горбунова-Рубан, після виписки зі стаціонару, малюків переведуть у спеціалізовану лікарню №5. Директорка Харківського дельфінарію запропонувала дельфінотерапію для реабілітації дітей.

"Міська рада та підпорядковані їй лікарні повністю відповідають за процес лікування та беруть на себе всі витрати", – заявила Горбунова-Рубан.

Зверніть увагу Смертельна ДТП з таксі на окружній Харкова: рідні просять про допомогу осиротілим двійнятам

Аварія з таксі біля Харкова: коротко

  • На кільцевій Харкова відбулося лобове зіткнення автомобіля KIA Optima і таксі Toyota Camry.
  • Водій таксі використав орендовану машину для перевезення дружини та дітей.
  • Керманич KIA здійснював обгін та на швидкості врізався в Toyota.
  • Адвокат Олександр Бакумов заявив, що водія KIA кілька разів ловили на керуванні авто в нетверезому стані. Його також спіймали на водінні без прав та зберіганні наркотиків.
  • Рідні загиблих просять небайдужих допомогти фінансово й підтримати осиротілих двійнят.