Як повідомляє місцеве видання 057.ua, дівчина є студенткою третього курсу соціологічного факультету, щоправда вчиться вона за контрактом.

Читайте також: Зайцева після ДТП вживала заспокійливе, – адвокат підзахисної про наявність опіатів в аналізах

За словами співробітників деканату, Зайцева дуже рідко з’являлася на заняттях і не була відмінницею, однак, при цьому, перебувала у неконфліктних взаєминах зі своїми одногрупниками та рештою студентів. Як підкреслюють у ВНЗ, загалом дівчина є спокійною.

Це жахлива трагедія, якою б вона студенткою не була. Всі були в шоці, вона – не та студентка, яка звертала на себе увагу, вона не була ні відмінницею, ні двієчницею. Вона із задоволенням вступила на факультет, спочатку ми її щодня бачили на заняттях, потім у неї з'явилися якісь інші справи, вона стала рідше з'являтися, але перед сесією приходила, здавала всі заліки та іспити,
– розповідає заступниця декана з виховної роботи соціологічного факультету ХНУ імені Каразіна Наталія Погарська.

Водночас одногрупники імовірної винуватиці смертельної аварії поки неохоче дають коментарі. За їхніми словами, вона добре спілкувалася лише з обмеженим колом людей.

"Дуже домашньою була. Навчалася добре, але часто пропускала заняття через якісь проблеми зі здоров'ям. Каталася завжди на своєму Lexus", – зазначила одна із її одногрупниць.

Також студентка додала, що під час ДТП в машині Зайцевої перебувала її подруга, у якої за день до інциденту був день народження, а відзначати дівчата його планували наступного дня.

Нагадаємо, 18 жовтня у Харкові Lexus в'їхав у натовп людей. Внаслідок зіткнення з Volkswagen Touareg позашляховик відлетів на тротуар і наїхав на пішоходів: 5 загинули на місці, 6 доправили до лікарні.

Увечері 20 жовтня Київський районний суд Харкова обрав запобіжний захід Олені Зайцевій, яка керувала Lexus, – наступні два місяці дівчина перебуватиме під арештом без можливості внесення застави.