Про це начальник відділення розвідки 81-ї десантно-штурмової бригади ЗСУ із позивним "Рахман", якого напередодні звільнили з полону, розповів в ефірі "5 каналу".

"Від кого я такого не чекав, це від лікаря. Він києм бив по ногах, по п’ятах… Я деякий час не признавався (треба було дотягнути хоча б до ранку, поки мої хлопці закріпилися на тому місці, де ми виконували свою роботу). Він (цей лікар — "24") запропонував: "Давайте я з нього потихеньку буду скачувати кров, він зрозуміє, що скоро йому кінець і він заговорить". Від лікаря я такого не очікував", — розповів "Рахман".

У перший день полону, за словами військового, його привезли в Горлівку і провели "допит з елементами інквізиції".

Пласкогубцями пальці роздробили. Але я не буду цього в ефірі казати, щоб не травмувати. Але я хотів би подякувати одному із солдатів, який був з тої сторони і відмовився брати в цьому участь,
— розповів Гречанов.

За словами "кіборга", "ДНРівець" перед тим був на сповіді у священика, який попросив його не знущатися з військовополонених. Уже під ранок, коли страшний допит закінчився, терорист дав українському військовому дві ікони і потис йому руку.

Нагадаємо, українського військового Андрія Гречанова, який 4 місяці перебував у полоні, обміняли на російського майора Володимира Старкова з прізвиськом "Камаз". Одразу після звільнення, в ніч на 1 грудня, із легендарним "кіборгом" зустрівся президент Петро Порошенко.