Таку думку 24 каналу висловив колишній депутат Держдуми Росії Геннадій Гудков.

До теми Росія об'єднається з Китаєм, – Давидюк пояснив, чому для Заходу важлива перемога України

За його словами, китайці зараз дуже впливають на Путіна, щоб він не тягнувся до ядерної кнопки.

Я не можу навести ніяких фактів у підтвердження цього, але, на мою думку Китай готовий дуже сильно вдарити Путіну по руках, як тільки він потягнеться до ядерної кнопки,
– заявив Гудков.

Ексдепутат вважає, що Китаю абсолютно не потрібна ядерна війна, тому Китай зараз сильно на це впливає.

"Може й дійсно роль Китаю у збереженні всієї цивілізації. Я бажаю китайцям жорсткіше тиснути на Кремль, бо там розуміють лише силу", – додав він.

Геннадій Гудков про позицію Китаю та парад у Росії:


Позиція Китаю щодо війни в України: останні новини

  • В США заявили, що можливий альянс Росії та Китаю є дуже небезпечним. Через це Держдепартамент США надаватиме Конгресу звіти з детальним описом дій Китаю щодо Кремля.
  • Водночас у Міністерстві закордонних справ Китаю запевняють, що вони не хочуть третьої світової війни. Представник відомства Ван Веньбінь сказав про потребу зміцнити глобальну безпеку.
  • Раніше у Держдепі США заявили, що занепокоєні китайською підтримкою російської агресії в Україні. Проте речник Пентагону Джон Кірбі зазначив, що немає ознак того, що Китай надає Росії зброю.
  • Радник міністра внутрішніх справ Вадим Денисенко сказав, що Китай відвертається від Росії та Білорусі. Натомість переорієнтовується на так звані країни південного шляху.
  • А російський публіцист Андрій Піонтковський вважає, що через санкції Росія стала залежною від Китаю, адже більшість країн обмежили співпрацю з країною-агресором. А згодом Китай може забрати собі деякі території Росії.

Ви могли пропустити – причини, чому Путін нічого не сказав під час параду: відео