У Китаї переконані, що США та Канада змовилися, відправивши кораблі в тайванські води. Командування східного театру Народно-визвольної армії Китаю також заявило, що їхні війська стежили за кораблями країн, поки вони там перебували.

До теми Китай влаштовує провокації США: напруга знову зростає

Китайські військові вважають, що США та Канада намагаються спровокувати проблеми. У такий спосіб вони ставлять під загрозу мир та стабільність у Тайванській протоці.

Вони також заявили, що Тайвань є їхньою територією.

Тайвань – це частина території Китаю. Театральні сили завжди підтримують високу бойову готовність і рішуче протистоять усім загрозам і провокаціям,
– мовиться у повідомленні.

Варто прочитати У Пентагоні відповіли на закиди Китаю щодо інциденту з атомним підводним човном

Відносини Китаю та США: останні новини

  • Підводний човен США з атомним приводом врізався у невідомий об'єкт у Південнокитайському морі. Кілька моряків внаслідок зіткнення отримали травми.
  • У США прокоментували заяви Китаю про те, що американська сторона начебто приховує інформацію про інцидент з атомним підводним човном. У Пентагоні не погодилися з такими припущеннями.
  • У Китаї вирішили ввести санкції проти кількох американських фізичних осіб і організацій. Зокрема під обмеження потрапив колишній міністр торгівлі США Вільбур Росс.