Серед затриманих осіб були також і неповнолітні. Про це в ексклюзивному коментарі 24 Каналу розповіла начальниця відділу комунікацій Головного управління Національної поліції у місті Києві – Юлія Гірдвіліс.

Цікаво Встромив ніж у хлопця, сів у BMW та накивав п'ятами: як у Києві ловили нападника

Що відомо про вечірку у комендантську годину

Гірдвіліс розповіла, що у ході нічного відпрацювання столиці правоохоронці Шевченківського управління поліції виявили у комендантську годину вечірку в одному з приміщень. Зокрема, третій поверх цієї будівлі студенти першого курсу одного з київських університетів орендували, аби організувати там відпочинок.

Працівники поліції доставили до Шевченківського управління поліції 97 осіб. З них 34 неповнолітніх, а 63 повнолітніх,
– сказала вона.

Начальниця відділу комунікацій зазначила, що правоохоронці склали адміністративні протоколи на організаторів вечірки за статтями про доведення неповнолітніх до стану сп'яніння і порушення правил дотримання тиші в населених пунктах і громадських місцях.

Молоді люди влаштували вечірку під час комендантської години / Фото з місцевих телеграм-каналів

Гірдвіліс також сказала, що з батьками неповнолітніх провели профілактичну бесіду. Окрім того, поліція склала 4 протоколи за статтею про розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях та 14 постанов за аналогічною статтею.

"Ці матеріали зареєстровані в журналі звернень громадян. Проводиться подальша перевірка і відпрацювання", – сказала начальниця відділу комунікацій.

Наостанок правоохоронниця зазначила, що ці гуляння студенти організували з нагоди так званої посвяти першокурсників у навчальний заклад. За її словами, ця вечірка – не вдалася.

За порушення комендантської можуть ввести штраф

  • У Верховній Раді 28 жовтня зареєстрували законопроєкт, який стосуватиметься комендантської години. Зокрема, автори проєкту закону пропонують карати за порушення цієї норми воєнного стану.
  • Так, українські депутати пропонують ввести штраф за порушення комендантської години. Він становитиме для звичайних громадян – від 8 500 до 17 000 гривень, а для бізнесу – від 51 000 до 102 000 гривень.
  • Варто нагадати, що під час комендантської години забороняється перебувати на вулицях та в інших громадських місцях. Також заборонено пересуватися транспортом або пішки.