Воїну на момент смерті було 32 роки. Попрощатися з Вадимом Фокшею рідним і побратимам вдалося лиш після обміну тілами загиблих та низки ДНК-експертиз.

Читайте також На фронті загинув відомий історик, археолог та викладач Юрій Коваленко

Посмертно нагороджений орденом "За мужність"

Як повідомив кореспондент "Укрінформу", на церемонію прощання прибули побратими Вадима Фокші з полку "Азов". Разом з рідними вони вшанували пам'ять українського захисника.

Зауважимо, 8 травня минулого року під час оборони Маріуполя на меткомбінаті "Азовсталь". Причиною смерті став вибух російської авіабомби.

Попрощатися з полеглим воїном удалося після обміну тілами загиблих та низки ДНК-експертиз. Повідомляють, що побратими Фокші передали його матері Світлані та дружині Тетяні український прапор, яким вкрили труну загиблого, та прапор полку "Азов".

Як зазначили у виданні, Вадим Фокша родом з селища Садове Запорізької області. Українець спершу працював вчителем, а у 2018 році вступив до полку "Азов".

У Маріуполі воїн брав участь в обороні Азовсталі та проводив евакуацію цивільного населення та поранених воїнів. Захисника Батьківщини посмертно нагородили орденом "За мужність".

Зверніть увагу Залишив успішну кар'єру і пішов на війну: в Ужгороді попрощались з Сергієм Митропольским

Втрати України у війні: останні новини

  • У боях на Донбасі 15 березня загинув кіборг, захисник Донецького аеропорту Сергій Кройтор. Воїн боровся за суверенітет України ще з 2014 року.
  • На Тернопільщині нещодавно поховали захисника Романа Корчемного. Відомо, що йому було всього 19 років.
  • 6 березня під час виконання бойового завдання загинув 20-річний воїн Василь Драгун із села Олександрівка Харківської області. Герой завжди мріяв бути військовим, для цього навіть вступив у Львівську національну академію сухопутних військ імені Петра Сагайдачного.