Повідомлення про вибухи з'явилися у мережі о 3:36. До цього російські дрони-камікадзе фіксували у Київській області, там велася бойова робота.

Важливо У домовленостях про ATACMS для України всі крапки розставлені, – Зеленський у зверненні

"Шахеди" летіли у бік Києва

О 3:40 очільник КМВА Сергій Попко підтвердив, що у Києві також працює ППО."Перебувайте в укриттях до відбою повітряної тривоги", – звернувся він до мешканців столиці.

Як зазначили у Повітряних силах, дрони-камікадзе летіли на Київ зі сторони Обухова. Перед цим були повідомлення про "Шахеди" у Черкаській, Полтавській та Сумській областях, а також на Півдні. Ворог запускав їх щонайменше з 2 напрямків – Курської області Росії та окупованої частини Херсонщини.

Перед 2:00 у Київській обласній військовій адміністрації повідомляли, що у регіоні працюють сили ППО. Там нагадали про заборону на фото- та відеозйомку роботи наших захисників.

Згодом у КМВА повідомили, що усі "Шахеди", якими росіяни намагались атакувати Київ, вдалося знищити. За попередньою інформацією, у столиці немає ані руйнувань, ані жертв чи постраждалих внаслідок атаки.

Раніше ворог знищив ТЕС на Київщині

Під час масованої атаки у ніч проти 11 квітня окупанти завдали серйозних руйнувань Трипільській ТЕС, що розташована за кілька десятків кілометрів від Києва. У "Центренерго" пояснили, що станція підлягає відновленню. Та без достатньої кількості ракет для протиповітряної оборони є питання щодо доцільності цього.

Трипільська ТЕС забезпечувала світлом майже 3 мільйони людей. Наразі відключень електроенергії вдається уникати – все через сприятливу погоду. Втім, не виключено, що ближче до літа світло все ж вимикатимуть.