Про це в ефірі національного телемарафону розповів виконувач обов'язків міністра внутрішніх справ Ігор Клименко, передає 24 Канал.

До теми На Хмельниччині попрощались із Тетяною Шутяк із МВС, яка загинула в авіакатастрофі у Броварах

"Я один з перших з керівництва приїхав на місце трагедії. Мені важко про це говорити. З Денисом Монастирським та Євгенієм Єніном ми проводили дуже багато часу. Ми обговорювали проблеми Ми часто виїжджали з першим заступником міністра у зону бойових дій", – зазначив Клименко.

Трагедія для держави

За словами міністра, із загиблим в авіакатастрофі керівництвом МВС він щодня проводив по кілька годин. Відтак ці люди були близькі для нього.

До сьогодні, коли дивимось на їхні фотографії, то не віримо, що таке відбулося. Ми (у національній поліції – 24 Канал) знали, чим живуть ці люди. Помічниця міністра Тетяна Шутяк мала виходити заміж у травні. Люди планували своє життя. Воно обірвалося так трагічно. Це трагедія для всієї системи МВС, держави,
– сказав Клименко.

Коли завершать розслідування

На це питання також відповів виконувач обов'язків міністра внутрішніх справ Ігор Клименко. На його думку, на це може піти місяць, а то й два. За цей час розслідування мали б завершити.

Я думаю, місяць – два. По-перше, це слідство, я не можу говорити за слідство. По-друге, це робота колективу,
– пояснив посадовець.

За словами Клименка, всю наявну інформацію спочатку повинні проаналізувати. Після цього можна буде говорити про кінцевий результат.

Україна розслідує авіакатастрофу в Броварах: останні новини