У США порекомендували Кім Чен Ину цього не робити, оскільки його військо перетвориться на "гарматне м'ясо" як і вся російська армія. Та і сам диктатор, як розповів 24 Каналу генерал армії у відставці та колишній голова Служби зовнішньої розвідки Микола Маломуж, може зупинитися, якщо Росія програватиме.

Дивіться також У смітті із повітряних куль, які КНДР надсилає у Південну Корею, знайшли паразитів

Чому вояки з КНДР не можуть вести військові операції

Росія та Північна Корея – тоталітарні режими. Лідери обидвох країн домовляються про те, що будуть гинути люди. Уже бачимо, що КНДР постачає країні-агресорці не лише боєприпаси, а й ракетні та радіолокаційні системи. Їх багато, але вони не такі ефективні – близько 40% не спрацьовують.

Відповідно людський ресурс, який може бути направлений у зону бойових дій, також не буде ефективним. Однак північнокорейський очільник вичікує: якщо у Росії будуть перспективи щодо агресивних дій та просування, він активно допомагатиме.

Водночас якщо Росія програватиме, Кім Чен Ин швидко зупиниться. Я знаю його оточення. Ми неодноразово працювали по його режиму. І бачили, що він відступає, коли бачить слабину,
– наголосив Микола Маломуж.

Цікаво "Глибоке стратегічне партнерство": у США припустили, про що могли говорити Путін і Кім Чен Ин

На його думку, північнокорейські військові можуть вузькими програмами переміщуватися в Україну. Росія по секторах кидатиме їх в бій, але вони будуть "гарматним м'ясом". Це не вояки, які можуть вести повномасштабні або окремі військові операції.

Тому станом на сьогодні я не думаю, що це буде велика проблема для нас. Хоча кількісно – так. Нам треба буде їх нищити конкретно, не даючи можливості десь підняти голову і направляти нові контингенти,
– констатував генерал армії у відставці.