Князєв заявив, що відставка – це крок справжнього глави поліції європейської держави.

Цікаво! Це брехня, – Князєв про затримання ексдружини на кордоні з 650 тисячами євро

Я дуже люблю свою роботу, повністю віддавав і віддаю себе їй. Це справа мого життя, якому я віддав 28 років свого життя,
– наголосив Князєв.

Він подякував своїм колегам і висловив сподівання, що Нацполіція продовжуватиме реформи.

Відзначимо, що 23 вересня низка джерел повідомили, що колишню дружину очільника Нацполіції України Сергія Князєва, Вікторію, затримали на польському кордоні 22 вересня. Разом із нею були ще двоє українців і громадянин Хорватії. Вони начебто намагалися провезти у позашляховику Mercedes незадекларовані 650 тисяч євро.

Українські прикордонники нібито допомагали перетнути зловмисникам кордон, а вже польські їх затримали.

Сам Сергій Князєв назвав цю інформацію брехнею. Він заявив, що він та його колишня дружина стали жертвами інформаційної атаки. Також правоохоронець відзначив, що у його колишньої дружини не вилучали жодні цінності. Вона мала при собі у сумочці особисті кошти та 2,1 тисячу євро готівки на відрядження.

Інцидент про затримання Князєвої заперечили і в польській податковій адміністрації.

Дивіться також: Ексдружину Князєва затримали на кордоні з 650 тисячами євро готівки

Що відомо про Сергія Князєва?Сергій Князєв почав свою кар'єру в органах внутрішніх справ у 1992 році з посади міліціонера відділу охорони в Білій Церкві. У 1995 році перейшов на службу в кримінальний блок Білоцерківського міського відділу міліції. З 2008 року Князєв керував міліцією Київської області.

У листопаді 2014 року призначений на посаду т.в.о. заступника начальника Головного управління МВС України в Донецькій області – начальника кримінальної міліції.

У липні 2015 року Князєв перейшов на посаду глави ГУ МВС в Закарпатській області. Призначення відбулося після збройного конфлікту у Мукачевому.

У квітні 2016 року Князєва перевели на посаду глави поліції Рівненської області із завданням навести порядок з незаконним видобутком бурштину. Через декілька місяців Князєв був призначений главою Департаменту карного розшуку Нацполіції України.

Сергій Князєв став главою Національної поліції після звільнення Хатії Деканоїдзе, вигравши конкурс.