Російським ЗМІ він повідав страшенно секретну інформацію. Мовляв, Україна настільки любить "бавовну", що наша держава просто не могла стриматися, щоб не постачати її до Росії та території тимчасово окупованого Криму.

Читайте також Підозра запорізькому гауляйтеру та збиті ракети над Хмельниччиною: основне за 92 день війни

Київ готувався атакувати навіть Сімферополь

Якщо ж серйозно, то він, як і всі прихвосні окупантів, намолов відвертих дурниць. Зокрема те, що влада Києва ще до початку "спецоперації" планувала бити ракетами по Росії.

Об'єктів, які мали б постраждати від нашої атаки, мало б бути 4: Бєлгород, Брянськ, Ростов-на-Дону, а також Сімферополь. А самі дані, божиться Рогов, аж ніяк не з пальця висмоктані. Інформацією з ним поділилися "джерела з оточення Зеленського".

Ми вирішили трішки підіграти риториці колаборанта. Насправді логіка була лише в ракетному ударі по Ростову-на-Дону. Там десь якраз переховується Віктор Янукович. Той самий "легітимний", якщо ви забули. А оскільки Росія активно "денацифіковує" поля, то наші військові цілком могли б розібратися з пеньками.

Насправді ж, у Росії і без нас вистачає "бавовни". Вибухи лунають на території країни-агресорки регулярно. І якби дійсно винними у них були українські військові, то нам би вже давно оголосили війну. Натомість у Кремлі все ще прикриваються недолугою "спецоперацією".

Чому ж трапляються вибухи на болотах? А все дуже просто. Банальна недбалість і стає причиною того, що щось та й злітає в повітря. Ми не виключаємо, що це можуть робити і самі мешканці Росії. Принаймні, українську сторону чомусь не звинувачують у підпалах військкоматів коктейлями Молотова.

Що там по свіжій "бавовні": останні новини

  • На початку травня росЗМІ повідомляли про чергові "хлопки" у Бєлгороді. Мовляв, надзвичайно гучно трапляється "бавовна" на місцях. Ясна річ, що це змушує неабияк переживати місцеве населення. Люди, яких не один місяць переконують в тому, що Україна от-от нападе на Росію, не знали, де себе діти.
  • Буквально через кілька днів "на прилавках з'явилася свіжа бавовна". І знову в тому ж Бєлгороді. Тоді на околицях міста мешканці бачили стовпи диму.
  • Невдовзі легка промисловість почала напружувати містян. Тож у риториці місцевих видань з'явилося ще одне магічне слово, "шари". Мовляв, літають вони над нічним містом Бєлгорода.
  • А буквально вчора з'явилася інформація про масштабні лісові пожежі на болотах. А в тій самій багатостраждальній області знову сталася "бавовна".

Варте уваги – приголомшливі втрати окупантів станом на 26 травня: дивіться відео