Президент України Володимир Зеленський у своєму зверненні до українців наголосив на безперспективності колабораціонізму. Україна обов'язково переможе, тому ті, хто став на бік ворога, можуть лише дбати про те, щоб хоч якось пом'якшити собі покарання.

Читайте також Саботують накази, не хочуть йти в "м'ясорубку", – Кім про масове явище серед окупантів

Колабораціоністи – дурні, а українці захищають свою землю

Українські герої роблять усе можливе для того, щоб прогнати російських окупантів з нашої землі. Президент України Володимир Зеленський у своєму зверненні пояснив усю сміховинність заяв тих, хто зробив вибір на користь перебіжки у табір ворога.

Ті маргінали, яких російська держава знайшла собі як колаборантів, роблять заяви космічного масштабу і космічної ж дурості, як характеризувався цей їхній рівень ще в "Собачому серці",
– сказав Зеленський.

Глава держави підкреслив – жодні дії окупантів не відведуть їх від неминучої поразки. У них немає жодних шансів, адже на боці героїчної України увесь світ. Всі українські землі та люди будуть обов'язково звільнені.

Відсіч України російським окупантам: останні новини

  • Росіяни атакували ракетами населений пункт Комишоваха, що на Запоріжжі. Понад 10 снарядів окупантів розірвалися у житлових кварталах. Є інформація про загиблого внаслідок підлої та цинічної атаки росіян.
  • Російські окупанти абсолютно не здатні навчатися, що полегшує роботу нашим героям. Чорнобаївки росіянам було мало – вони вперто переправу через Сіверський Донець. Наші воїни завдають рашистам точних ударів та нищать переправу разом з технікою ворога. Утилізація своїх сил в Україні Росії вдається.
  • Свої вперті спроби наступу російські окупанти продовжують і на Сході. Втім, відважні українські воїни таки привчили їх до стабільності: 5 відбитих атак, понад 2 сотні ліквідованих рашистів та багато знищеної російської техніки.

Дивіться вечірнє звернення Володимира Зеленського до українців