Декілька людей поранені

Інформація про те, що російські військові обстрілюють Комишуваху, з'явилася 11-го травня близько 14:00. Повідомлялося, що ворожі війська гатять по селу міського типу з використанням артилерії.

До речі Ракетний удар по Одещині: Марченко розповів деталі і про ситуацію в області

Очільник Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух у соціальних мережах розповів про наслідки обстрілу. Він заявив, що селище Комишуваха зазнало нещадного бомбардування російських окупантів.


Наслідки атаки росіян на Комишуваху / Фото з телеграму Старуха

Повідомляється, що півтора десятка ворожих ракет розірвалося у жилих кварталах міста. Унаслідок цинічного обстрілу пошкоджено десятки будівель.

На жаль, одна людина була вбита через обстріли окупантів. Також, за інформацією Старуха, декілька людей отримали поранення.


Росіяни атакували Комишуваху / Фото з телеграму Старуха

Чудом вдалося уникнути більшої кількості жертв. Ми назавжди запам'ятаємо цей злочин проти людяності російсько-нацистських загарбників,
– написав Старух та опублікував фото наслідків обстрілу.


Наслідки обстрілу Комишувахи / Фото з телеграму Старуха

Унаслідок обстрілу пошкоджено 60 будинків

Речник Запорізької ОВА Іван Ареф'єв в ефірі каналу "Рада" уточнив наслідки російського обстрілу. Він заявив, що російські військові цілий день гатили по житлових районах та інфраструктурі Комишувахи.

Унаслідок обстрілу, як сказав Ареф'єв, російські військові зруйнували близько 60 будинків на території Комишувахи. Повідомляється, що троє цивільних отримали поранення і були доставлені до лікарень.

Росіяни обстрілюють Запоріжжя та область: останні новини

Це важливо – з "Азовсталі" вивели усіх цивільних жінок, дітей і літніх людей: дивіться відео