Як правильно визначають ефективність ударів

Наприклад, по Україні здійснити 100 пусків ракет, 90 збиті. Тобто ефективність 10%? Ні.

Цікаво Новий рік може принести ордер на арешт Путіна: яких ще перемог очікувати на юридичному фронті

Додам ще трохи дисонансу.

31 грудня по території України здійснили обмежений залп з 20 ракет, 12 з яких були збиті силами ППО України, а 2 – впали на території самої Росії. Ефективність цього удару становила 5%. Додав дисонансу? Калькулятори зламалися?

Що ж... Нагадаю ще одну мою улюблену історію. На початку повномасштабного вторгнення в Україну росіяни завдали удару по Одесі ракетою Х-59, яка знищила дуже важливий стратегічний об'єкт – туалет на пляжі.

Тобто прорив ППО становив 100%, а ефективність цього прориву?

Фактично на кожен прорив ППО працює свій коефіцієнт ефективності, що залежить від об'єкта, який вдається знищити, або... Або ще цікавіше, вдається прорвати ППО, але сама ракета з незрозумілих причин падає десь у полі, з шоковим ефектом для ворон та щурів.

7 січня окупанти можуть "привітати" українців з Різдвом

Впевнений, що на 7 січня, коли окупанти святкують своє РПЦшне Різдво, вони можуть спробувати передати нам "вітання" обмеженим потенціалом, а саме 50 – 60 ракет. Оскільки їх накопичувальний потенціал 5 – 7 ракет на добу. Але питання в іншому.

Читайте також Підтримують Україну, але не на 100%: хто на Заході досі допомагає Росії

Ефективність ракетних ударів по Україні може стати нульовою

А якою буде ефективність цих ударів? Впевнений, що нижче за середньостатистичні 10%. Оскільки всі об'єкти, які могли б цей відсоток підвищити, під захистом. Напрями руху ракет і дронів всі вивчені й нічим новим вже російські окупаційні війська не здивують. Тобто що? Так. Деградація ефективності.

У якийсь момент ефективність масованого ракетного удару росіян по Україні остаточно вийде до показника близько нуля. Цікаво, що буде раніше – вихід до нуля чи максимальне виснаження ракетного потенціалу Росії з урахуванням навіть виробництва.