Про це 24 каналу розповів політтехнолог Михайло Шейтельман. На його думку, війна в Україні має закінчитися весною 2023 року.

Зверніть увагу Це ключова точка вирішення війни, ворог штурмує щодня, – ЗСУ про ситуацію навколо Бахмута

3 найголовніших компоненти війни

Шейтельман зауважив, що не можна вимірювати війну лише військовим методом, тобто кількістю озброєння. За його словами, війна містить близько 100 компонент, але є 3 найголовніших:

  • Зброя та люди, які воюють

Так, якщо вимірювати тільки за кількістю озброєння та військових, то, за словами військових, війна може закінчитися до кінця наступного року. "Це якщо просто до останнього російського солдата на українській території", – пояснив політтехнолог.

  • Економіка

Суто економічно зробити це наша держава також не встигне до кінця наступного року. Адже економічно "задушити Росію" раніше не вийде.

  • Політика

А от політичного запасу у Росії більше немає – там немає великого запасу політичної міцності,
– підкреслив Шейтельман.

Він додав, що перемога досягається комплексно. Отже, треба й надалі продовжувати посилювати військові зусилля та "економічне удушення" Росії. А врешті перемога буде досягнута зусиллями військових через політичне рішення. Однак прогнозувати це важко, оскільки політика є непередбачуваною.

Повний стрім з Михайлом Шейтельманом: дивіться відео

Останні новини щодо війни України з Росією

  • Росіяни вже кілька місяців безрезультатно намагаються взяти Бахмут, що на Донеччині. Спочатку він справді мав для них оперативну цінність, але зараз перетворився у такий собі "капкан". Військовий експерт Роман Світан вважає, що у питанні завоювання Бахмута окупанти стали заручниками своєї ж пропаганди.
  • Міністр закордонних справ Туреччини Мевлют Чавушоглу не впевнений, що всі країни хочуть закінчення війни. На його думку, деякі західні держави не зацікавлені у врегулюванні української кризи і їм слід переконати Україну сісти за стіл переговорів із Росією.
  • Президент США Джо Байден заявив про готовність до прямих переговорів з диктатором Росії Владіміром Путіним, якщо це покладе край війні. Ймовірно, главі Кремля пропонують план виходу з війни на умовах України.