Чому Кремль – в пріоритеті

Входити до всіх об'єднань, яких тільки можна, аби всюди відстоювати інтереси малої держави, бо така держава може виживати тільки за рахунок балансу.

До теми Орбан щосили рівняється на Путіна, але більше нагадує раннього Лукашенка, – інтерв'ю з експертом

Зараз ми бачимо певний зсув у поглядах Орбана. Останнім часом дружба з Путіним почала переважати дружбу з Шольцом та Макроном. Причина тому проста – Москва виставляє менше політичних вимог. Кремль влаштовує Угорщина такою, як вона є.

Дружба не на завжди

Чи вони великі друзі назавжди? Навряд чи. Орбан, як і Лукашенко, опортуніст. Угорці його називають політичною твариною. Він дуже чітко орієнтується у ситуації. Коли буде видно, що Путін завалюється, усі медіа скажуть, що їхній прем'єр передбачив це ще давним-давно і просто вів таку мудру політику, щоб дочекатися моменту путінського падіння і скористатися з результатів.

Актуально Кому вигідні чутки про швидку смерть Путіна і чому на це не варто сподіватися

На цьому етапі Орбану вигідно дружити з Путіним. Якщо він обірве всі контакти з Росією і допустить прокурорів до розслідування зв'язків з "Росатомом" та "Газпромом", його може чекати доля болгарського експрем'єра, який зараз уже під слідством за корупцію, румунських політиків, котрі теж підслідні чи взагалі у в'язниці.

Схоже – Пономарьов вважає, що оточення Путіна боїться його більше, ніж наслідків війни: дивіться відео