Про те, як відбувалась Революція Гідності і про її результати, голова аналітично-адвокаційної організації "Центр спільних дій" Олег Рибачук розповів в інтерв'ю 24 каналу. Розмова відбулась у рамках проєкту "Барикади гідності".

Актуально Вони тут ніколи не переможуть, – Данілов про можливе вторгнення російських військ

Вдалось зробити маргіналами політиків, що хочуть союзу з Росією

Рибачук зазначив, що саме Майдан дозволив зробити маргіналами тих політиків, які декларували прагнення союзу з Росією. Адже раніше українська влада "мала якось загравати з Москвою."

Ось це все змінилося з війною, з окупацією Криму, з війною на Донбасі. Українські військові колись не могли тиснути на гашетку, вони не уявляли собі це. Усі ці речі пройшли, у переважно більшої кількості українців в свідомості Росія – це ворог, який хоче нашої політичної смерті,
– пояснив Рибачук.

Проросійські політики корисні Путіну

Зараз політики, які просувають проросійську карту, корисні Путіну з організаційної точки зору. Вони "допомагають" створити внутрішній безлад в країні.

Бо зараз, коли йде розмова, що цієї зими нападе Росія, то я в це не вірю. Це може бути тільки тоді, коли цьому буде передувати те, що було після студентського Майдану, коли дві тисячі "русо-турісто бритоголових" приїжджали і рвали українські прапори. Тобто, коли "п'ята колона" починає працювати тут,
– сказав політик.

Читайте також Надбання політичних балів, – Жданов про те, навіщо Путін залякує зброєю

Коротко про ситуацію на короні України та Росії

  • Міністр оборони Олексій Резніков з трибуни парламенту повідомив, що біля українського кордону зібрались 94 тисяч російських військових.
  • За словами Резнікова, напад держави-агресорки – ймовірний, проте не обов'язковий.
  • Напруження біля кордону стане однією з тем майбутніх перемовин Володимира Путіна та Джо Байдена.
  • У Держдепі кажуть, що глава Білого дому заявить про намір США захищати територіальну цілісність України.

Навіщо Путіну війна в Україні? – дивіться у "Теории заговора": відео тут