Церемонію очищення шамани проводять щороку на вершині пагорба у Лімі. Наприкінці 2022 року вони вирішили дізнатися, коли ж закінчиться війна.

Зверніть увагу Ракета впала на території Білорусі: у Повітряних силах ЗСУ прокоментували інцидент

Для церемонії шамани використали портрети Володимира Зеленського та Владіміра Путіна. Результати церемонії свідчать, що невдовзі настане мир. Війна має закінчитися вже у 2023 році.

Водночас наступний рік буде важким для людства. Прогнозують потужний землетрус. Людство очікує багато трагедій. Зокрема, кліматичних.

2023 рік – рік Чорного Водяного Кролика

Східний гороскоп стверджує, що 2023 рік пройде для людства під знаком Чорного Водяного Кролика. Окрім того, у смережі частенько можна прочитати, що наступний рік світ житиме під знаком Кота. Усе тому, що у китайській мові обох пухнастиків позначають одним і тим же ієрогліфом.

Водночас все-таки частіше вважають, що коли ми говоримо про рік, то згадуємо Чорного Водяного Кролика. Він – представник водяної стихії. Людям рекомендують готуватися до непередбачуваних подій та карколомних поворотів.

Росіяни відправляли на Донбас шаманів

Окупанти надумали відправити до свого війська на Донбасі підкріплення у вигляді шаманів. Так, 2 грудня туди виїхали представники "Гуннського фонду". Вони везли із собою 3 юрти, в яких окупанти зможуть пройти шаманський обряд і відпочити. Юрти планували розмістити десь у Старобешівському районі Донецької області. Їх відтворили силами громадських діячів.

Організатори цбого дійства стверджували, що головна мета – підняти дух бійцям, підлікувати та підтримати. Запевняли, що лікуватимуть страхи, яких у загарбників, схоже, багато. Допомагати обіцяли всім, хто звернеться по допомогу, зокрема, й цивільним.

Наразі невідомо, наскільки популярної серед загарбників виявиоись такі послуги. Пояснювали таке повернення до Середньовіччя росіяни ти, що нібито історія повторюється. Чомусь вирішили навести приклад, як колись гуни розгромили готів, захищаючи слов'ян.