Таку думку 24 каналу висловив російський публіцист та опозиційний політик Андрій Піонтковський. За його словами, у владіміра путіна з'явилися серйозні проблеми. Він неабияк наляканий своєю майбутньою політичною долею.

Важливо Скільки ще триватиме війна в Україні: Данілов назвав чинники, від яких це залежить

Піонтковський зазначив, що важливу роль у цьому відіграє заява міністра оборони США. 20 липня Ллойд Остін заявив про те, що бойові дії в Україні перебувають на вирішальній стадії. Він також запевнив, що підтримка Вашингтона залишається незмінною, і закликав союзників надати ЗСУ ще більше зброї.

Коли ЗСУ можуть звільнити Херсон

На думку публіциста, заява Остіна – це вирок для російської армії і для владіміра путіна.

Це означає, що українська армія буде забезпечена усім необхідним для переходу у контрнаступ. Приблизно наприкінці серпня можна очікувати падіння так званого "освобождєнія" Херсона,
– наголосив Піонтковський.

Він переконаний, що втрата окупантами Херсона спричинить велетенський політичний і психологічний шок у росії.

Наслідки для владіміра путіна

Зокрема, за словами публіциста, через поразку в Україні владімір путін втратить авторитет навіть серед найближчого оточення.

"У бункері побачать, що "пахан" промахнувся", – сказав Піонтковський.

Звільнення Збройними Силами України тимчасово окупованого Херсона також вплине і на пересічних жителів росії.

Мільйони зазомбованих пропагандою росіян зрозуміють, що війну програли. Це викличе серйозні зміни у росії,
– наголосив публіцист.

Андрій Піонтковський розповів про божевілля путіна: дивіться відео

Окупанти бояться контрнаступу ЗСУ: подробиці

  • ЗСУ впевнено просуваються у напрямку Херсона. Деталей операції вкрай мало, аби всі дії наших відважних воїнів були для ворога сюрпризом. Аналітик Conflict Intelligence Team Кирило Михайлов вважає, що звільнення Півдня – питання часу. А стримати наступ української армії окупантам буде вкрай важко.
  • Як повідомив керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко, росіяни вже готуються до контрнаступу ЗСУ та будують фортифікаційні споруди.
  • Про те, що серед росіян поширюються панічні настрої, розповів і перший заступник голови Херсонської облради Юрій Соболевський. За його словами, певний час окупантам здавалося, що війна на Херсонщині закінчилась. Однак ЗСУ влучно б'ють по складах боєприпасів та командних пунктах ворога, тримаючи загарбників у постійній напрузі.