Через це більшість будівель там стали непридатними для використання. Про це повідомив міністр юстиції Денис Малюська в Facebook.

Цікаво Подарункові сертифікати у СІЗО: Малюська зізнався, як виникла ідея

Він зазначив, що площа об'єкту величезна – колонія займає 6 гектарів землі. При цьому, розташована в дуже привабливому місці – майже в центрі Одеси та неподалік від моря.

Малюська про продаж колонії №51 в Одесі: дивіться відео

Щоправда, міністр забув додати, що за кілька десятків метрів розташований найстаріший цвинтар Одеси. А також виправні заклади й СІЗО, які продовжують свою роботу.

Що відомо про бунт в колонії Одеси?

27 травня у Південній виправній колонії №51 в Одесі в’язні влаштували бунт. Крім того, на території колонії спалахнула пожежа.

Серед причин бунту називають різні мотиви: погана якість їжі, корупція, жорстоке поводження, обшуки, які проводили у засуджених. Під час бунту в’язні взяли в заручники 3 медпрацівників та 3 охоронців, їх згодом звільнили.

Внаслідок інциденту постраждали 13 працівників установи. До установи стягнули військових Нацгвардії та спецназ, які придушили бунт.

Скільки коштуватиме такий лот – поки не відомо. Проте міністр запевнив, що дешево не буде. "Виручені гроші підуть на розбудову нової в'язничної інфраструктури. Іншу частину направимо до держбюджету, для фінансування всіх необхідних затрат", – пояснив він.