Про це 24 Каналу розповів міський голова Мелітополя Іван Федоров. На окупованому Приазов'ї немає жодного безпечного місця для окупантів.

Дивіться також Просуваємось, – Тарнавський про бої на Таврійському напрямку

Де була "бавовна"

Останні дні є надпекельними для ворога. Раніше росіяни вважали міста на зразок Мелітополя, Бердянська і Генічеська своїм глибоким тилом, але тепер там щодня чути вибухи.

Наприклад, вчора вночі спалахнув склад із боєприпасами у Новоолексіївці, що розташована біля Генічеська. Боєкомплект вибухав до 5 ранку, і тепер переїзд через Чонгар повністю закритий.

Те саме сталося і в Бердянську, де о 3 ночі все місто прокинулось від вибухів. Внаслідок цього було ліквідовано одне з угруповань ворога. За попередньою інформацією, один із російських генералів міг загинути.

Іван Федоров про ситуацію на окупованих територіях Півдня: дивіться відео

Ворог вдає, що втрат немає

Ворог зазнає щоденних втрат на окупованих територіях Запорізької та Херсонської області. Однак окупанти вдають, що їхня ППО працює ідеально.

"Разом із тим, росіяни розміщують свою протиповітряну оборону серед житлових кварталів, ставлячи під загрозу майно та життя наших громадян. Після відпрацювання в забудові, мешканці навколишніх будівель можуть залишатися без вікон або покрівлі", – розповів Федоров.

Контрнаступ Збройних Сил: останні новини

  • За повідомленням речника Таврійського напрямку, особовий склад ворога деморалізований. За останні 2 дні на цьому напрямку в полон здалися 29 загарбників.
  • Водночас навколо Бахмута росіяни, за словами Олександра Сирського, перебувають під вогневим контролем Збройних Сил. За останній тиждень українські військові зайняли нові позиції на півдні від міста.
  • Важливим для успіху українського контрнаступу може стати постачання американських касетних боєприпасів. Вони можуть пришвидшити знищення окупантів, хоча водночас є дуже небезпечними для цивільного населення.