Переломи, яких так чекали

Через неспрятливий рельєф і вразливу логістику окупанти на лівобережжі приречені так само, як були приречені на правому березі, приперті до Дніпра. Їх розгром – це лише питання часу і цей час обираємо ми.

Варте уваги Коли українці святкуватимуть чергові 200 – 300 тисяч "хороших" росіян

Кремінна і Сватове утримуються московитами з останніх сил. Бахмутська м'ясорубка хоч і виглядала загрозливо, зараз виглядає максимально грамотною оборонною операцією ЗСУ. Приїзд Зеленського в Бахмут став сигналом, що ЗСУ не просто контролюють ситуацію, а контролюють на 200%. Протягом останніх днів під Бахмутом проведено кілька успішних контратак і відбиті позиції, які рускі здобували місяцями ціною тисяч життів.

Рускі думали, що створять нам проблеми у Бахмуті, та насправді створили проблеми собі. Їхня активність тут не відібрала стратегічну ініціативу в ЗСУ, а лише ще більше схилила баланс сил на нашу користь. Московити утилізували під Бахмутом купу мобілізованих і відстріляли стільки боєприпасів, що на Росії тепер – снарядний голод.

Воюємо і перемагаємо

Не пропустіть 140 мільйонів мають вмерти за одну міль: як у Росії готують людей до ядерного удару від НАТО

Переконаний, драматичне інтерв'ю Залужного прикривало туманом війни справжні наміри ЗСУ. А вони в тому, щоб як тільки погода дозволить рух важкої техніки, наваляти обізянам по повній програмі.

Так, перемога не буде легкою, але стратегічно Україна має перевагу. Бо поки московити на війні піаряться, знімають тік-токи Кадирова і Прігожина, українська армія воює і перемагає.