Розплакався Корчевніков в ефірі шоу іншого пропагандиста Владіміра Соловйова. Він почав говорити маячню, мовляв, якщо хтось інший віддає життя за батьківщину, то сам Корчевніков її не любить.

До речі Воєнкори на жорсткому кіпіші: як "всіх переможемо" в Росії змінюється на "треба миру"

Якщо вона при цьому вартує того, що за неї віддають життя. За неї та за мене. Як же мені жити далі?
– у сльозах запитав пропагандист.

Корчевніков розплакався, бо росіяни втікають від війни: відео

Далі він розсипався в образах у бік своїх співгромадян, які тікають від мобілізації. За його словами, росіяни, які не хочуть їхати воювати в Україну та критикують війну, є "сміттям" і з ними "розправиться" Бог.

"Якщо ти навіть тоді не можеш змінити ставлення до своєї країни, то тобі можна ставити хрест. Ти ніщо, ти зеро, ти нуль, ніщо тебе не навчить ні патріотизму, ні людинолюбству. Ти тлін, сміття", – сказав росіянин.

Зауважимо, що до повномасштабного вторгнення Корчевніков неодноразово приїжджав до Києва. При цьому він дозволяв собі скандальні висловлювання про Майдан та Україну.

Тим часом "мобіки" мерзнуть і голодують

У ГУР МО розповіли про забезпечення "мобіків". Наприклад, на території Омського танкового інженерного інституту спочатку мали розмістити 6 тисяч осіб. Але туди прибули відразу 9 тисяч. Тож забезпечити усіх навіть мінімальними умовами росіяни не можуть.

Розвідники розповідають, що потенційне "гарматне м'ясо" не має ані де спати, ані що одягнути. Крім того, харчуванням їх не надто балують. Що стосується матеріального забезпечення, то про це взагалі мови бути не може. Та що вже гроші? Вбиралень не вистачає, а опалення у приміщеннях для зборів просто відсутнє. Тож уночі температура падає до 6 градусів морозу.

Тож не дивно, що росіяни продовжують шукати можливостей втекти з країни. Корчевніков теж би вовком завив, якби його вирвали з хіпстерського закладу, де він пив свій лавандовий раф, прости Господи.

Дивіться також – Скабєєва йде проти Путіна: відео