Наталія Королевська, будучи нардепкою, мріяла про медійну популярність, тепер же вона її отримала, втім перебуваючи у розшуку під прицілом у спецслужб. Про це 24 Каналу розповів політтехнолог Борис Тизенгаузен.

Дивіться також ДБР передало ЗСУ арештовані авто родичів Медведчука та Козака, вартістю понад мільйон доларів

Чи затримають Королевську

Борис Тизенхаузен переконаний, якщо українські спецслужби захочуть, то неодмінно знайдуть зрадницю, де б вона не була. Втім, питання в тому, на скільки сильно потрібно захотіти це зробити.

Тим паче, що привід для цього є, адже Королевську підозрюють у недостовірному декларуванні. Також стало відомо, що вона має будинок у Підмосков'ї та ділянку землі.

Чудово було б, якби не тільки Королевську, але й Іллю Киву у якийсь спосіб повернули б назад – ми б йому задали дуже багато питань,
– додав він.

Ілля Кива – скандальний екснардеп Верховної Ради України, якого звинувачують у державній зраді та пропаганді війни. Зрадник неодноразово називав Україну повією, а самих українців рабами. Наразі він переховується в Росії та прославляє режим Путіна. Ще перебуваючи в Україні, Кива відверто підігрував російській пропаганді, а нині перебуває в міжнародному розшуку.

На жаль, українських нардепів-втікачів багато. Вони, опинившись у вирі російської пропаганди, відверто звинувачують Україну в усіх бідах в ефірах "роту Кремля" Владіміра Соловйова. Втім, ефективна робота СБУ допоможе покарати всіх тих, хто зрадив Україну.

Борис Тизенгаузен розказав, чи зможуть все-таки покарати Королевську: дивіться відео

Більше про Наталію Королевську

  • Стало відомо, що скандальна екснардепка Наталія Королевська внесла неправдиві відомості до е-декларації за 2020 рік. У такий спосіб вона намагалася приховати те, що володіє двома земельними ділянками в Обухівському районі загальною площею 0,829 гектара й вартістю понад 2,5 мільйона гривень. Окрім цього, зрадниця не задекларувала житловий будинок та земельну ділянку в Московській області, що коштують майже 1,8 мільйона гривень.
  • Журналісти "Схем" викрили, що Королевська протягом 16 років не вказувала, що має нерухомість у Росії, тобто з того часу, як лише потрапила до Верховної Ради України.
  • Сама ж депутатка ОПЗЖ разом зі своєю родиною нині відсиджується в ОАЕ, бо відчуває, що пахне смаженим. Наприклад, у жовтні Королевську із чоловіком бачили в офісі найбільшого забудовника Дубая Emaar. З'явилася інформація, що вони стали власниками нерухомості в Дубаї, вартістю понад 10 мільйонів доларів.