Президент сказав про це під час вечірнього звернення 28 вересня. Також Зеленський подякував США за новий пакет допомоги.

Читайте також Україна ніколи не змириться зі спробами росії захопити хоча б її частину: звернення Зеленського

Зеленський закликав світ діяти жорсткіше щодо росії

Президент України Володимир Зеленський заявив, мовляв, якщо хтось там в росії думає, ніби вони зможуть "проскочити" з усім тим, що вони роблять на окупованій території, якщо хтось там в росії сподівається, що світ зрадить своїм же цінностям, злякавшись якихось чергових російських оголошень про анексію, то вони там помиляються.

Кожен наступний ескалаційний крок окупанта лише підтверджує той факт, що світ повинен діяти ще жорсткіше,
– пояснив Зеленський.

Президент подякував Сполученим Штатам президенту США Джо Байдену за новий пакет оборонної підтримки для нашої держави обсягом понад 1 мільярд доларів.

"Це дійсно вагомо", – пояснив Зеленський.

Єрмак також подякував США

Глава Офісу Президента Андрій Єрмак також подякував США за черговий пакет допомоги. Він пригадав, що Штати виділять Україні пакет на 1,1 мільярда доларів, який включає:

  • 18 HIMARS з боєприпасами;
  • 12 систем боротьби з безпілотникамиTitan;
  • а також 300 транспортних засобів, десятки вантажівок і причепів для транспортування важкої техніки, радари, засоби зв'язку та спостереження, а також інше спорядження для солдатів.

Коротко про новий пакет допомоги від США

  • Вранці 28 вересня сенат США підтримав тимчасове фінансування України на майже 12 мільярдів.
  • Гроші витратять на забезпечення оборонних можливостей і обладнання для України, продовження військової, розвідувальної та іншої оборонної підтримки, а також для продовження прямої бюджетної підтримки уряду Києва протягом наступного кварталу.
  • Окрім того, Пентагон оголосив пакет допомоги Україні на 1,1 мільярда доларів. Вона включатиме 18 HIMARS, 150 броньованих автомобілів, 150 тактичних машин для буксирування зброї, два радари для безпілотних літальних систем та іншу техніку.

Дивіться також – США дадуть Україні мільярди доларів: відео