Позитивні зміни після Майдану

— Позитивна зміна за ці два роки — розуміння того, що цей день змінив хід історії України. Ми стали іншими. Суспільство через ці складні, але героїчні події швидше зросло, ніж політикум.

Не секрет, що після здобуття незалежності багато хто з політиків вважав українців масою, якою можна маніпулювати. Тепер цьому покладено край.

— Навіть якщо у суспільстві зараз панує невдоволення тим, що відбувається, та закрадається певна депресія, ми не маємо допустити моменту розчарування та зневіри. Бо ним скористаються так, як це зробив Янукович і компанія.

Наразі йде велике протистояння — боротьба проти системи. Мені би не хотілося, аби воно зайшло в глухий кут. Поки є можливість діалогу, треба йти далі. Усі події демонструють чиновникам, що в українців загострене почуття справедливості.

Що пішло не так після Революції Гідності

— Так, не ті люди скористалися плодами революції. Але це процес: 2004 року було покладання сподівань на конкретних політичних осіб, тоді дуже швидко розчарувалися в них. Зараз же можна сказати: хлопці, які загинули, не стояли за певних політиків. Вони боролися за те, щоби непорушними стали цінність і гідність людини.

Зважаючи на той потенціал, яким заряджена наша молодь, ми природнім шляхом дійдемо до тих політиків, які просто отримуватимуть задоволення від того, що вони роблять на благо народу.

— Зараз ми маємо працювати над тим, аби були покарані винні у жертвах Майдану. Бо досі нічого немає. Одна із перших революцій, яка мала б бути, — революція судова. Про які заклади чи полегшені запобіжні заходи може бути мова для тих, хто розстрілював протестувальників?

Ми стоїмо на порозі нових заворушень: люди мають багато зброї на руках, є багато добровольців, які дивилися в обличчя смерті і які можуть застосувати цю зброю.

— Поки є можливість діалогу, я би не хотів, аби хтось чимось додатково користався. Краще винести двері до суду, ніж скликати весь народ на Майдан.