Таку думку глава української делегації у ТКГ висловив в прямому ефірі програми. Висловився Кравчук контексті обговорення подій Другої світової і героїчних та не дуже вчинків червоної армії.

Тим часом Окупанти хочуть покарати 12 українців за "блокаду Криму": у списку – Порошенко і Кравчук

"До чортової матері їх" 

Кравчук зазначив: ідеологію про згубних націоналістів-вбивць у Росії формують "Кисельови, Соловйови, Воробйови й інші пташечки". Вони, за словами Кравчука, "цвірінькають і нав'язують нам цю ідеологію".

Втім, справжні українські політики не ведуться на це та не сприймають пропаганду. Ті ж, хто підтримують її – мають виїхати з України геть.

Вони живуть ідеологією кремлівською... Їм треба слухати Україну, слухати свою землю, якщо вони хочуть тут жити. А як не хочуть – то, вибачте на слові, до чортової матері з України. Ось моя їм порада,
– сказав Кравчук.

Перед тим, як експресивно висловитися, Кравчук все ж перепросив за такий мовний зворот.

Кравчук про Кремль і війну на Донбасі: останні висловлення

  • Леонід Кравчук останнім часом став відзначатися гострими і сатиричними заявами щодо агресії Росії.
  • Наприклад, на повному серйозі заявив, що за потреби зі зброєю піде захищати Україну від російського окупанта. І готовий стріляти до останнього.
  • Пізніше, отримавши бурхливі реакції у соцмережах, він повідомив, що сім'я підтримала його ідею. До того ж, за його словами, готовність протидіяти агресії Кремля висловили його син та онук.
  • Щодо ймовірної зустрічі Зеленського і Путіна Кравчук зазначив, що президент України не може їхати до президента з Кремля. Це не допустимо і абсолютно не серйозно, сказав Кравчук.
  • Виправдання агресії захистом росіян на Донбасі – це глибока фальш Росії, за яку вона має поплатитися, вважає Кравчук.