Про це повідомляє видання The Daily Mail, посилаючись на джерела в британських розвідувальних службах.

Читайте також: СБУ показало громадян України, які воювали у ПВК "Вагнера"

Так, видання зазначає, що на північному сході країни вже створені дві військові бази під виглядом приватної компанії найманців, так званої "групи Вагнера". Там можуть відбуватися навчання для десятків агентів російської військової розвідки ГРУ та сил спеціального призначення.
Росія Лівія Сирія
Путін бачить Лівію як "бастіон" у боротьбі із Заходом Джерело: dailymail.co.uk

Натомість британські служби заявляють, що Путін хоче використати Лівію як "стратегічний бастіон" у боротьбі із Заходом.

Головна мета Москва полягає в тому, щоб взяти контроль над цією країною Північної Африки. Саме через Лівію проходить найбільший незаконний міграційний шлях до Європи,
– йдеться у матеріалі.

Кремль планує зробити з країни свою "ракетну базу" і "нову Сирію". Інформацією щодо планів Москви володіє також прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей.

Захоплення неконтрольованих теренів Путіну потрібно для того, аби "здійснити максимальний вплив на Захід".

Нагадаємо, Росія почала постачати в Сирію ракетні комплекси С-300 в кінці вересня. Такі дії у РФ пояснюють необхідністю захистити російських військових після катастрофи російського військового літака Іл-20. Нещодавно у Міноборони Росії заявили про завершення постачання ракетних комплексів до країни.

Що таке ПВК "Вагнера"?Приватна військова компанія Вагнера – це російська військова структура, що формується з найманців. Була створеною у 2013 році та за цей час брала участь у бойових діях у низці "гарячих точок".

Зокрема, найманці "Вагнера" воювали на Донбасі на боці Росії, в Сирії на боці союзника Росії режиму Асада, а також в Судані.

Росія не визнає найманців на офіційному рівні, проте у російських ЗМІ організація згадуєтья як приватна військова компанія під командуванням підполковника ЗС РФ у відставці Дмитра Уткіна, більш відомого за позивним "Вагнер".