На таку пропозицію у характерному тоні відреагували у Кремлі. Прессекретар Володимира Путіна Дмитро Пєсков заявив, що "Крим є російським і ніяких угод не потрібно".

До речі У Росії почалась істерика, бо сайт Олімпіади-2020 "повернув" Крим Україні

Пропозиція Туреччини про визнання Криму

Професор турецького університету Малтепе Хасан Унал висловив думку про те, що Росія і Туреччина зможуть домовитися з питання статусу Криму. Для цього потрібно, аби Москва визнала незалежною державою Турецьку Республіку Північного Кіпру.

Що відомо про поділ Кіпру?

Кіпр де-факто розділений між грецькою і турецькою громадами з 1974 року. У 1983 році на півночі острова була проголошена Турецька республіка Північного Кіпру. її не визнало світове співтовариство.

Міжнародно визнаною залишається лише Республіка Кіпр, яка де-факто контролює південь острова. Грецька і турецька громади острова багато років вели переговори про політичне возз'єднання Кіпру, але поки не досягли успіху в цьому.

Дані на основі Вікіпедії

Нагадаємо, що Туреччина публічно підтримує Україну і не визнає окупацію Росією законною. Законною окупацію називає сама Росія та її нечисленні сателіти. Натомість усі поважні міжнародні організації засуджують дії Росії, а ПАРЄ нещодавно надіслала жорстку ноту з вимогою деокупації.

У Кремлі проти будь-яких угод

Тим часом у Росії твердять своє: "Крим є російським". Прессекретар Путіна Дмитро Пєсков заявив, що російські регіони не можуть бути і ніколи не будуть предметом будь-яких угод.

По-перше, навряд чи шановний професор з Туреччини може уособлювати офіційну точку зору Анкари. А по-друге, звичайно ж, російські регіони ніколи не можуть бути і не будуть предметом будь-яких угод. Це виключено,
– сказав Пєсков.

Додамо, що наразі турецька сторона офіційно не прокоментувала пропозицію професора Малтепе Хасана Унала.