Напередодні 24 канал повідомляв, що "проект століття" окупантів, так званий Кримський міст частково обвалився. Ми зазначали, зокрема, що на морській ділянці споруди один із залізничних прольотів нахилився та впав у воду. Попередньо, причина інциденту – технічна несправність однієї з домкратних систем.

Читайте також: Плавучий кран протаранив Кримський міст: опубліковано відео

Згодом стало відомо, що насправді подія сталася через банальну халатність робітників – листи заліза на мосту, на які власне і було встановлено домкрат, не були закріплені між собою та з основною конструкцією. У підсумку домкрат змістився в бік, що і стало причиною обвалення, пише УНІАН.

"Будівельники та інженери думають над тим, як підняти проліт, що упав. Будівельники кажуть, що для підйому прольоту будуть потрібними, як мінімум, два плавучих крани, яким належить не просто підняти важку конструкцію, але спочатку перевернути її у повітрі. Якщо ж інженери з'ясують, що проліт пошкоджено, то доведеться замінити його на новий", – зазначає, зі свого боку, видання "Дні.ру".

Також у мережі з’явилося відео, на якому чутно, як за кадром вони активно обговорюють обвалення мосту та згадують про "рідкі" опори.

Відео з місця обвалення Кримського мосту

Крім того, одне російське видання "Город 55"опублікувало свіжі фото зруйнованої частини Кримського мосту.


Кримський міст обвалився через халатність робітників


Обвалену конструкцію тепер будівельникам треба буде не просто підняти, а перевернути у повітрі


З'явилися свіжі фото з місця обвалення Кримського мосту

Нагадаємо, 4 жовтня у СБУ заявили, що будувати Росії Кримський міст допомагала компанія з України. У спецслужбі наголосили, що вона відправила 28 тисяч тонн щебеню.

Що таке "Кримський (Керченський) міст"? Росія збудувала міст через Керченську протоку, який з'єднує Таманський півострів (Краснодарський край РФ) із Керченським півостровом (анексований Крим). Його протяжність становить 19 кілометрів. , 15 травня 2018 року президент Росії Володимир Путін відкрив споруду, запустивши рух по ньому. Водночас, Президент України Петро Порошенко заявив, що незаконне будівництво російськими окупантами Керченського мосту є черговим свідченням нехтування міжнародним правом з боку Кремля.