Крім цього, фарбою розмалювали й пропагандистський постер біля одного з військкоматів міста. Про це пишуть у телеграм-каналах, інформує 24 Канал.

Дивіться також Мені сам Байден пообіцяв, – Джамала чесно відповіла, чи вірить, що Україна скоро поверне Крим

Кримчани показали справжнє ставлення до російської влади

У мережі 21 травня з'явилося фото, на якому чітко видно, як пропагандистський банер з портретом Владіміра Путіна досить добре постраждав від плям червоної фарби. Також постраждали й колони будівлі, на якій розмістили цю пропагандистську вивіску.

Портрет Путіна в Криму облили фарбою
У Ялті облили фарбою портрет Путіна / Фото з соцмереж

До того ж у Ялті того ж дня "постраждав" від фарби й рекламний плакат росіян, на якому окупанти у своєму пропагандистському дусі запрошували чоловіків долучитися до армії за контрактом. На постері росіяни обіцяли не "золоті гори" всім, хто приєднається в їхні збройні сили.

Російський пропагандистський постер облили фарбою: дивіться відео

Наразі достеменно невідомо, хто саме здійснив цю акцію протесту. Окупаційна влада Росії також ці події поки не коментувала.

Українські партизани активно працюють у Криму

  • Представники партизанського угрупування "Атеш" показали свою головну базу на тимчасово анексованому півострові. Там наголосили, що таким є місто Севастополь, тож загарбникам не вдасться сховатися від відповідальності.
  • Активісти руху "Жовта Стрічка" 18 травня розмістили десятки плакатів та жовтих стрічок в окупованих кримських містах: Сімферополі, Севастополі, Ялті та Судаку.
  • Агенти "Атеш" розповіли, що 12 травня вони проникли на ключові фортифікаційні споруди загарбників в окупованому Криму. Партизани заявили, що оцінили рівень організації оборони окупантами й очікують "українського курортного сезону" на півострові.