Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Читайте також: Організатора "вбивства" Бабченка Бориса Германа засудили до 4,5 років

"Борис Герман визнав свою провину, пішов на угоду зі слідством і отримав свій термін. Сьогодні закінчується й накладений судом місячний мораторій на нерозголошення умов угоди. Крапку поставлено. Тепер можна говорити. СБУ може оперувати лише тим, що перебуває у рамках цієї конкретної справи. Я такими обмеженнями не є пов'язаниим і можу розповісти те, що стало відомо мені в результаті моїх дій", – зауважив він.

За його словами, у день фіналу Ліги чемпіонів у Києві (26 травня) планувалася низка терактів і вбивств російських опозиціонерів, зокрема й за кордоном, а замовником цих злочинів Бабабченко вважає так званого "кухаря Путіна" – бізнесмена Євгена Пригожина.

"Сліди замовлення терористичних актів ведуть до кухаря Путіна Євгена Пригожина. Його структури працюють, тісно взаємодіючи зі спецслужбами Росії. Очевидно, і координуються саме звідти. Це дає підставу говорити про державний тероризм", — підкреслив журналіст.

Як зауважив представник ЗМІ, Пригожин стоїть "за Ольгінською ботофермою, яка згодом розрослася до холдингу масової пропаганди ФАН, і за ПВК "Вагнера".

Водночас він зазначив, що Пригожин "замовив" його після критики в соціальних мережах – нібито "кухар Путіна" не любить увагу преси.

Нагадаємо, увечері 29 травня стало відомо про вбивство російського журналіста Аркадія Бабченка у Києві. 30 травня з'ясувалося, що Аркадій Бабченко насправді – живий, а інформація про загибель журналіста була частиною спецоперації СБУ щодо запобігання замаху на нього. Також уц спецслужбі зазначили, що у Києві було затримано підозрюваного в організації замаху на журналіста – Бориса Германа, а "виконавець" Олексій Цимбалюк замаху на Бабченка проходитиме у справі як свідок.