Про готовність до розмови з Лавровим Кулеба повідомив під час пресконференції в Берліні.

Читайте також Ми намагаємося зібрати нормандський формат, – Кулеба заявив, що Лавров уникає зустрічі

Кулеба готовий до розмови з Лавровим

Я запевнив Хайко (главу МЗС Німеччини – 24 канал) в тому, що я готовий до предметної розмови з Лавровим у нормандському форматі як щодо безпекових, так і політичних питань врегулювання,
– заявив глава МЗС України.

Кулеба також зазначив, що Україна хоче визначити алгоритм процесу врегулювання конфлікту на Донбасі. "Ми хочемо чітко розуміти, яка буде послідовність кроків у процесі врегулювання", – пояснив міністр. Та додав, що слід зрозуміти, які будуть кроки Росії, якщо Україна робитиме свої.

Нормандський формат: останні новини

  • Останнє засідання політичних радників лідерів країн "нормандської четвірки" відбулося 26 травня. В Офісі Президента зазначили, що під час зустрічі відбувся дуже жорсткий обмін думками.
  • Глава української делегації у Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук заявив, що Росія робить усе можливе, аби "загальмувати, зупинити, заблокувати ухвалення конкретного рішення".
  • Дмитро Кулеба повідомив, що українська сторона намагається "зібрати" нормандський формат на рівні міністрів. Однак очільник МЗС Росії Сергій Лавров є "достатньо професійним дипломатом, щоб дуже вишукано та красиво уникати цієї зустрічі".