Глава Міністерства закордонних справ Кулеба наголосив, що у Києві усі працюють як одна команда. Зокрема, представники МЗС долучені до роботи у ТКГ та нормандському форматі на рівні радників лідерів.

Зауважте Шанс залишається, – Кулеба розповів, що дипломати роблять, щоб зупинити "Північний потік-2"

Ми продовжуємо намагатися з моїм французьким та німецьким колегами все-таки зібрати нормандський формат на рівні міністрів, але Сергій Лавров є достатньо професійним дипломатом, щоб дуже вишукано та красиво уникати цієї зустрічі,
– зауважив Кулеба.

Глава МЗС України наголосив, що погоджує позицію з президентом Володимиром Зеленським.

Окрім того, Кулеба координує свої дії по американському треку з главою Офісу Президента Андрієм Єрмаком. За словами глави МЗС, необхідна синхронізація.

"Андрій максимально повно володіє ситуацією на російському треку, а я максимально повно володію інформацією на американському треку, і командно ми працюємо над тим, щоб вичавлювати з цих треків максимальний результат і позитив для України", – зауважив Кулеба.

Нормандський формат: останні новини

  • У квітні 2021 року Володимир Зеленський запропонував, долучитися до нормандського формату США, Великій Британії та Канаді.
  • Дмитро Кулеба закликав Євросоюз посилити тиск на Росію – це змусить країну-окупанта конструктивніше поводитися у межах нормандського формату. За словами посадовця, варто збільшити ефективність діалогу.