Таку думку озвучив глава МЗС України Дмитро Кулеба у відповідь на заклики Франції "не принижувати Росію".

Важливо Макрон закликав "не принижувати" Росію, щоб після війни вона вибралась з ізоляції

Як сказав Кулеба, саме Росія принижує себе.

Нам усім краще зосередитися на тому, як поставити Росію на її місце. Це принесе мир і врятує життя,
– наголосив він.

Макрон закликав "не принижувати" Росію

На сотий день від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну президент Франції Еммануель Макрон виступив із дивним закликом. Він каже, що Росію не слід принижувати зараз. За його словами, це потрібно для того, щоб після завершення війни в Україні можна було вивести її з ізоляції.

Він також підкреслив, що вторгнення в Україну стало "історичною та фундаментальною помилкою" російського президента Володимира Путіна.

"Я думаю, і я сказав йому, що він скоїв історичну та фундаментальну помилку для свого народу, для себе та для історії. Я думаю, що він ізолював себе. Ізолювати себе – це одне, а змогти вибратися з цього – тяжкий шлях", – сказав президент Франції.

Французький президент зауважив, що не можна "принижувати" Росію через війну в Україну. Бо "коли завершаться бойові дії, тільки так можна буде прокласти вихід дипломатичним шляхом".

Зазначимо, що на міжнародній арені Еммануеля Макрона дуже критикують за часті розмови із Володимиром Путіним. Сам Макрон виступив на захист свого рішення вести переговори з російським колегою перед російським вторгненням в Україну та після його початку.

Макрон зазначив, що витратив "години" на розмови з російським президентом, при цьому "кожна дискусія проходить під знаком цинізму, і це ніколи не приносить задоволення". Водночас, цей діалог він вважає своїм обов'язком, наголосив він і додав, що не вважає марними переговори з Кремлем. Вони "корисні для підготовки до завтрашнього миру", зазначив Макрон.

Макрон закликав "не принижувати" Росію, щоб після війни вона вибралась з ізоляції: дивіться відео