Росія поклоняється Третьому рейху

Цікаво, що головною постаттю у проведені цієї провокації розвідка називає одіозного російського пропагандиста Владіміра Соловйова. Останніми роками путінський режим використовує його для виконання найбрудніших пропагандистських завдань у телевізійному ефірі Росії.

Читайте також Це не наш рівень: нікчемність фейку про теракт СБУ у Придністров'ї

Соловйова обрали для того, щоб створити потрібну для Росії картинку провокації. Вона, до речі, нагадуватиме знамениту провокацію, яка була вчинена режимом Адольфа Гітлера напередодні нападу на Польщу, і стала стартовим вистрілом напередодні Другої світової війни.

Тоді німецькі пропагандисти повідомляли, що нібито поляки захопили німецьку радіостанцію, чого насправді ніколи не було. Насправді цю ж радіостанцію захопили есесівці, переодягнені у польську військову форму.

Абсолютно очевидно, що росіяни продовжують використовувати гітлерівські практики, а Соловйов працює по методичках Геббельса та інших майстрів пропагандисти Третього рейху. Це й не дивно, адже сучасна Росія з захопленням ставиться до цієї форми державної організації. Такої кількості посилань на гітлерівських соратників, кількості книжок про історію Третього рейху та його лідерів ви не знайдете у жодній іншій країні світу.

Рекомендуємо Приїхали: для росіян у Бахмуті безвихідь

Гітлер є набагато більшим кумиром Путіна, аніж Сталін. Соловйов та інші російські пропагандисти намагаються наслідувати Геббельса. Адже все те, що ми бачимо та чуємо від них, є реальним віддзеркаленням тієї жахливої політики у галузі війни та пропаганди.