За словами Луценка, у Блоці Петра Порошенка є кілька кандидатів на виборах мера столиці. Він запевнив, що їхнє соціологічне опитування показує — у першому турі на виборах міг би перемогти сьогоднішній спікер парламенту Володимир Гройсман.

Ми проводили соціальне опитування по можливості пана Гройсмана стати мером столиці і теоретично він переміг би, і він про це знає. Але він заявив про те, що він залишається головою Верховної Ради. Це його право як людини і політика. В нас є ще ряд кандидатів, які будуть висуватися,
— запевнив Луценко.

При цьому Луценко додав, що й сам дуже хотів стати мером Києва, але це було одразу після Майдану.

"...На той момент я мав не погані стартові результати. Але коли президент домовився з Кличком про підтримку Кличка як єдиного кандидата від Порошенка, я зняв свої амбіції, бо вважав,що Україна важливіша за бажання чимось зайнятися. Сьогодні я не маю можливості воювати зі своїми. От я не уявляю собі протистояння Луценка і Кличка", — пояснив нардеп.

Нагадаємо, сьогодні о 23.30 на Вас очікує захоплююча розмова з нардепом Юрієм Луценком в ефірі Телеканалу новин "24" у програмі Соні Кошкіної "Лівий берег".