Про спортивний репортаж, який вже вийде цієї суботи, 4 липня, розповіли на інстаграм-сторінці проєкту "Світське життя". На фото усміхнена Катерина Осадча позує з Лідією Таран та її донькою.

Читайте також У літній сукні: Катя Осадча прогулялася нічним Києвом – дивовижні фото

Для інтерв’ю Катя Осадча обрала рожеву майку, білі шорти, кепку та кеди. Лідія Таран одягнула чорну майку, короткі рожеві шорти та сіру кепку. Василина позувала у чорній футболці та шортах.


Телеведучі Лідія Таран та Катерина Осадча / Фото з інстаграму

Під час інтерв’ю знаменитості опанували сап-серфінг – водний вид спорту, вид серфінгу, в якому серфер, стоячи на дошці, переміщається по воді за допомогою греблі веслом.


Таран з донькою та Осадча покаталися на сапах / Фото з інстаграму

"Світське життя" на воді! Разом із телеведучою Лідією Таран та її донькою Василиною сапили Дніпром! Наш спортивний репортаж – уже цієї суботи о 23:10", – йдеться в анонсі програми.

Відомо, що у свій вільний час Лідія Таран любить їздити на велосипеді зі своєю донькою Василиною. Тож такий цікавий вид спорту неабияк сподобався телеведучій.

Моя б воля – звідси б і новини вела все літо. Посапали (від Sup – назва човна) на Дніпрі з Катериною Осадчею. Люблю Дніпро, човни, свою малу (на фото вона вже не така і мала) і душевні розмови, більше розумних думок в таку спеку в голову не приходить,
– написала телеведуча.