Пам'ятник можна побачити біля будівлі Головного управління ДСНС України на вулиці Володимирській, 13. Особливістю локації є її інтерактивність. Адже всі охочі мають змогу прочитати інформацію про новий арт-об'єкт, відсканувавши QR-код.

Цікаво Пам'ятник на честь дружби з Москвою демонтували в Києві

Пам'ятник рятувальникам з'яився біля Головного управління ДСНС у Києві на Володимирській
У скульптурі втілили образи поліцейського та рятувальника / Фото у фейсбуці Головного управління ДСНС у місті Києві

Як виглядає пам'ятник

Скульптура вийшла доволі символічною: поліцейський дає пляшку води рятувальнику. Обоє вони виснажені відповідальною роботою, але не втратили оптимістичного погляду на життя та людяності.

Головна ідея пам'ятника – показати, як люди мають підтримувати одне одного та допомагати, особливо в екстремальних ситуаціях.

Скульптуру поліцейського і рятувальника ДСНС встановили у центрі Києва, пам'ятник на Володимирській
Відсканувавши QR-код, люди зможуть перейти на спеціальний сайт про арт-об'єкт / Фото у фейсбуці Головного управління ДСНС у місті Києві

Скульптура до Дня рятувальника з'явилася у Києві, пам'ятник з QR-кодом
Згодом завдяки QR-коду містяни зможуть залишати відгуки / Фото у фейсбуці Головного управління ДСНС у місті Києві

Що приховує QR-код

Після сканування коду містяни та гості столиці зможуть перейти на спеціальний сайт, де ознайомляться з усіма цікавими нюансами про пам'ятник. Крім того, згодом буде доступна опція залишення відгуків та вражень.

Пам'ятник з поліцейським і рятувальником відкрили у Києві, інтератктивна скульптура біля ДСНС
Ідея пам'ятника – нагадування людям про важливість взаємодопомоги / Фото у фейсбуці Головного управління ДСНС у місті Києві

Скандальний пам'ятник поліцейському в Києві

У Києві спалахнув скандал довкола пам'ятника, який був підозріло схожим на керівника поліції Київщини Андрія Нєбитова. Символічно, що скульптуру відкрили у його день народження –20 серпня. Однак через суспільний розголос бронзову фігуру сховали під наметом.

Текст публікації Головного управління ДСНС у місті Києві:

Напередодні Дня рятувальника, біля будівлі Головного управління ДСНС України у місті Києві з'явився доволі цікавий та незвичайний арт-обєкт. Скульптура поліцейського, який протягує пляшку води рятувальнику. Обоє виснажені черговим викликом, але при цьому жоден не втратив ні оптимізму, ні людяності. Ця скульптура є чудовим прикладом взаємодопомоги та підтримки, яка так важлива в умовах надзвичайних ситуацій.

Але варто зауважити, що саме завдяки небайдужості групи людей, які реалізували ідею в арт-об’єкт, вона стала прекрасною реальністю. Для того, щоб ми з вами мали змогу насолоджуватись красою, багато людей доклали до цього немало зусиль, і явно не дарма...

Ми вже неодноразово спостерігали, як проходячи повз, громадяни та гості столиці зупинялися та фотографувалися разом з рятувальником та поліцейським. Але тепер там з'явився QR-код. Це не спроста, адже, якщо перейти за посиланням, там відкривається сайт, де можна побачити всю інформацію про цей арт-обєкт. А згодом, з плином часу, ви матимете змогу залишати там відгуки та власні враження.