В КМДА хваляться, що запровадили найбільший комплекс пільг щодо роботи бізнесу в період карантину та має намір продовжити їх, але бізнес має пам’ятати про свою відповідальність та дотримуватися протиепідемічних правил та норм. Про це йдеться у повідомленні пресслужби КМДА.

Читайте також Горіла будівля Святошинської райадміністрації Києва: загинули люди – фото

Один із заступників Кличка наголосив, що місто допомагає бізнесу й чекає на зворотній ефект.

Місто зі свого боку ухвалили низку рішень, які спрямовані на підтримку суб’єктів господарювання на території Києва. З іншого боку, у наших рішеннях також чітко зазначено, що власники закладів мають дотримуватися санітарно-гігієнічних та протиепідемічних правил і норм,
– підкреслив Олександр Харченко.

Він також додав, що міська влада та бізнес мають знайти компроміс, аби суб’єкти господарювання максимально комфортно пройшли протиепідемічні обмеження, але й так, щоб ця діяльність не призвела до збільшення кількості хворих.

Новий проєкт рішення, який незабаром розгляне Київрада продовжує до 30 червня комплекс заходів підтримки суб’єктів підприємницької діяльності.

Що передбачає цей документ:

  • Компенсацію за час діяльності у повний локдаун.
  • Продовження пільг, запроваджених у березні, що стосувалися оренди комунального майна, роботи літніх та сезонних майданчиків закладів харчування тощо.