Внаслідок падіння дерева 20 листопада на території Гідропарку загинула дружина настоятеля храму Української православної церкви московського патріархату Марія Коцар. Інші інциденти з поваленням дерев чи падінням гілок у столиці закінчилися, на щастя, не трагічно.

До теми Деревопад у Києві: відео та фото з пошкодженими автівками

Негода наробила чимало лиха та додала роботи комунальникам.

Вітер повалив та пошкодив майже 200 дерев

  • Як зазначили у Київзеленбуді, вихідними до аварійно-диспетчерської служби надійшло 60 дзвінків від жителів Києва зі скаргами та зламані дерева або гілки.
  • Представники управлінь зелених насаджень різних районів столиці знайшли на ввірених ним територіях понад 120 пошкоджених дерев.
  • Більш за все, за даними комунальників, постраждав Святошинський район Києва, де вітер повалив 11 дерев, а на ще 57 – зламав гілки.

Робочі працюють над прибиранням територій після буревію. Комунальники розпилюють зламані дерева та вивозять їхні частини.

Крім того, у Київзеленбуді нагадали, що під час падіння дерев треба дзвонити за телефоном аварійно-диспетчерської служби: (044) 272-40-18. Якщо внаслідок інциденту хтось постраждав або опинився під завалами, очевидці мають терміново викликати швидку та рятувальників.

Дивіться фото наслідків негоди у Києві / Фото Київзеленбуду: